Prelegenci - Konferencja IAGR 2023

INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ
RASZTÓW
INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ
RASZTÓW
Przejdź do treści
Prof. dr Elisabeth Rohr

była wykładowczyni edukacji międzykulturowej na Uniwersytecie Philippsa w Marburgu w Niemczech do 2013 roku. Od 1986 pracuje jako analityczka grupowa (szkoliła się w Londynie) i superwizorka oraz jako coach, konsultantka i trenerka w organizacjach krajowych i międzynarodowych. Prowadziła szkolenia z superwizji grupowej w Gwatemali oraz publikowała artykuły dotyczące wpływu traumy na organizacje, o fundamentalizmie religijnym, migracjach, uchodźcach i przemocy ze względu na płeć. Przdstawiła swój wykład w trakcie Foulkes Lecture w 2014 roku, w tym roku jest prelegentką na EGATIN Study Days w Budapeszcie.
Ewa Bąk wraz z Marią Cichocką i Moniką Karpińską


Przedstawicielki zespołu Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Tarczynie.
Ewa Bąk jest psycholożką, psychoterapeutką psychoanalityczną, szkoleniową analityczką grupową i superwizorką IAGR oraz superwizorką ISPHS. Prowadzi superwizje zespołów oraz pracy klinicznej w placówkach służby zdrowia i oświaty.
Maria Cichocka i Monika Karpińska są studentkami IAGR.
Izabela Sawicka


Psycholożka kliniczna, szkoleniowa analityczka grupowa oraz superwizorka psychoterapii indywidualnej i grupowej IAGR, certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka psychoterapii PTPsychologicznego, praktykuje psychoterapię i superwizję, indywidualną i grupową.

INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ RASZTÓW 2023
03-963 Warszawa, ul. Genewska 9A
Wróć do spisu treści